O nas

Zaczęło się od czegoś zupełnie szalonego – wpadliśmy na pomysł wykorzystania najnowszych technologii i wiedzy dyplomowanych dietetyków. Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom ludzi, którzy chcą zmienić swój styl życia i dać im możliwość uzyskania diety dzięki kilku kliknięciom. Mówi się, że do odważnych świat należy, więc postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Właśnie w taki sposób powstała spersonalizowana i innowacyjna dieta Keto Switch Diet, która jest skrojona na miarę przyszłości. Widzimy, że warto było podjąć ryzyko. Wiadomości, które do nas spływają od tysięcy zadowolonych klientów to nasza najlepsza motywacja do dalszego rozwoju. LifeSwitcher to nie tylko dieta odchudzająca, LifeSwitcher to tak naprawdę długofalowa zmiana stylu życia, na którą zdecydowało się już ponad 30 tysięcy osób. Cieszymy się, że mamy przyjemność towarzyszyć Wam na każdym etapie tej przygody.

Z czasem w naszym zespole zrodziła się myśl, aby maksymalnie ułatwić życie naszym klientom i stworzyć miejsce, w którym będą mogli dostać doskonałej jakości produkty, które chcemy sprzedawać w możliwie najlepszej dla Klienta cenie. Bycie na diecie czasami stanowi prawdziwe wyzwanie, ponieważ wiele dedykowanych produktów jest nie do zdobycia w sklepach stacjonarnych. Sklep lifeswitcher.com to zbiór dokładnie wyselekcjonowanych suplementów diety, zamienników posiłków, produktów spożywczych i akcesoriów sportowych. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu. Nie musisz też zastanawiać się czy jakiś produkt jest nieodpowiedni – wszystko to, co tutaj znajdziesz jest przyjazne Twojej diecie.

LifeSwitcher nieustannie się zmienia i udoskonala, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dziękujemy, że nam zaufaliście i, że z nami jesteście!

 KONTAKT
Masz do nas pytanie?

A może potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszych dla siebie produktów?
[email protected] 

Chciałbyś aby Twoje produkty znalazły się w naszym sklepie? Jesteś influencerem i chciałbyś podjąć z nami współpracę?
[email protected]

Back to Top