Dołącz do naszego zespołu, który składa się z kreatywnych osób lubiących stawiać przed sobą nowe wyzwania!

Krok po kroku

Krok 1

Wyślij CV

Jeśli któraś z naszych ofert pracy zainteresowała Cię – wyślij do nas swoje CV. Dostajemy ich mnóstwo, ale dokładnie analizujemy wszystkie

01

Krok 2

Zaczekaj na kontakt

Nasz rekruter kontaktuje się z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej pasują do danego stanowiska

02

Krok 3

Wykonaj zadanie rekrutacyjne

To ostatni etap rekrutacji w naszej firmie. Sprawdzimy Twoje umiejętności

03

Krok 4

Podpisz umowę

Jeśli przeszedłeś przez wszystkie kroki rekrutacji, zaoferujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia, liczne benefity i wynagrodzenie odpowiednie do Twojego doświadczenia zawodowego.

04

Szukamy:

B2B / UOP

FRONTEND DEVELOPER

Poszukujemy pracownika z minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, bardzo dobrą znajomością HTML5, CSS3 i SAAS oraz znajomością języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji.

B2B / UOP

MARKETING MANAGER

Masz za sobą minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w marketingu? Charakteryzuje Cię samodzielność, terminowość i umiejętność planowania zarówno pracy własnej, jak i całego zespołu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

B2B / UOP

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Szukamy pracownika z minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta w mediach społecznościowych, znajomość podstawowych zasad języka polskiego i umiejętność redagowania czytelnych i wyczerpujących odpowiedzi pisemnych oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

B2B / UOP

BACKEND DEVELOPRT

Jeśli znasz się na architekturze makroserwisów, biegle posługujesz się javascript i/lub typescript oraz masz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań backendowych nasza oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

B2B / UOP

DIETETYK

Poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w pracy dietetyka, kierunkowym wykształceniem wyższym oraz znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Szukamy.